+48 95 763 92 35

PL | EN | DE
NADAJEMY KSZTAŁT STALI...

nowoczesne technologie

materiały najwyższej klasy

wykwalifikowana kadra

najwyższa jakość


Obróbka metali - produkcja elementów metalowych

produkcja elementów metalowychObróbka metali - produkcja elementów metalowych to główny obszar działalności firmy Bapro-Met. Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu naszą firmę oraz przedstawić profil działalności. Jednym z naszych podstawowych założeń jest pełne zadowolenie klienta z wykonywanych usług:

Nowoczesne technologie i stosowanie materiałów najwyższej klasy oraz wykwalifikowana kadra gwarantują najwyższą jakość obróbki metali, usługi spawania. Posiadana wiedza, zaplecze konstrukcyjne i specjalistyczny park maszynowy:

To wszystko umożliwiają nam realizację nawet bardzo skomplikowanych zadań związanych z obróbką metali - od projektu wyrobu do jego wieloseryjnej produkcji.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam elastycznie dopasować się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, a wypróbowane metody zarządzania pozwalają na znaczne obniżenie kosztów administracji. Dzięki temu nasze wyroby stanowią dużą konkurencję cenową dla innych firm podobnego typu.


więcej

nasza oferta

usługi spawalniczeSpecjalizujemy się w obróbce metali, mamy duże doświadczenie w produkcji elementów metalowych, usługach obróbki metalu w zakresie konstrukcji łóżek szpitalnych i rehabilitacyjnych, dzięki współpracy z liczącymi się firmami w branży medycznej. Produkty te są niemal w całości eksportowane na rynek europejski. Wszelkie projekty są przygotowywane według szczegółowych wytycznych ze strony klientów. Produkujemy również komponenty związane z obróbką metali do sektorów związanych z rolnictwem, przemysłem oraz nowoczesnym meblarstwem.

Zakres naszych usług obejmuje także usługi spawalnicze - spawanie tig, mag, zgrzewanie, gięcie rur i profili na giętarce CBC UNI 70 C, cięcie na przecinarkach taśmowych, lakierowanie proszkowe, ciecie laserem blach, gięcie rur i profil 2D i 3D, a w kooperacji również cięcie laserem rur i profili , powłoki galwaniczne.


usługi spawalniczeusługi spawalniczeusługi spawalnicze

usługi spawalnicze

Usługi spawalnicze z wykorzystaniem robotów spawalniczych TA-1900WG3 i TA-1900WG4 z systemem TOWERS.

cięcie laseremcięcie laseremcięcie laserem

cięcie laserem

W swojej ofercie posiadamy laser światłowodowy BySmart Fiber 3015, Fiber 4000 firmy Bystronic, który pozwala na szybkie wejścia w technologię cięcia.

wykrawanie na prasachwykrawanie na prasachwykrawanie na prasach

wykrawanie na prasach

Tłoczenie oraz wykrawanie na prasach mechanicznych i hydraulicznych do 160 t . Powtarzalność i dokładność wykonanych tłoczeń i wykrojów.


gięcie na prasie krawędziowejgięcie na prasie krawędziowejgięcie na prasie krawędziowej

gięcie na prasie krawędziowej

Usługi gięcia blachy wykonujemy na prasie krawędziowej DURMA AD-R 25100, o nacisku 100 t, do 2,5 m długości giętego elementu.

malowanie proszkowemalowanie proszkowemalowanie proszkowe

malowanie proszkowe

Nowoczesna lakiernia proszkowa - piec lakierniczy i kabina lakiernicza wyposażona w aplikator proszkowy OptiFlex 2.

gięcie rur i profiligięcie rur i profiligięcie rur i profili

gięcie rur i profili

Usługi gięcia rur i profili przy wykorzystaniu nowoczesnych giętarek, pozwalających na gięcie i formowanie różnych promieni w jednym cyklu gięcia na jednym detalu przestrzennym (3D).

aktualności


Cięcie aluminium - właściwości, metody, trudności i inne aspektyCięcie aluminium - właściwości, metody, trudności i inne aspektyCięcie aluminium - właściwości, metody, trudności i inne aspekty

Cięcie aluminium - właściwości, metody, trudności i inne aspekty


Aluminium jest jednym z najczęściej stosowanych metali w różnych gałęziach przemysłu. Jego unikalne właściwości, takie jak lekkość, odporność na korozję i doskonała przewodność cieplna, czynią go ideal...
Nowoczesne prasy krawędziowe CNC w zakładzie obróbki metali BAPRO-METNowoczesne prasy krawędziowe CNC w zakładzie obróbki metali BAPRO-METNowoczesne prasy krawędziowe CNC w zakładzie obróbki metali BAPRO-MET

Nowoczesne prasy krawędziowe CNC w zakładzie obróbki metali BAPRO-MET


W dzisiejszych czasach precyzyjna obróbka blach jest nieodzownym elementem wielu gałęzi przemysłu. Firma BAPRO-MET, specjalizująca się w obróbce metali, korzysta z nowoczesnych, sterowanych numerycznie maszyn pras...
Spawanie aluminium: aspekty, trudności i metodySpawanie aluminium: aspekty, trudności i metodySpawanie aluminium: aspekty, trudności i metody

Spawanie aluminium: aspekty, trudności i metody


Spawanie aluminium to proces, który wymaga szczególnej uwagi i precyzji. Aluminium jest materiałem, który ze względu na swoje właściwości fizyczne i chemiczne, stawia przed spawaczami wiele wyzwań. W tym poście...