+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

skontaktuj się z nami!


Bapro-Met Sp. z o.o.

Błotnica 1
66-540 Stare Kurowo
poczta@bapro-met.com.pl
tel. +48 95 763 92 35

Prezes Spółki

Magdalena Stencel
mobile: +48 605 344 845
e-mail: mstencel@bapro-met.com.pl

Wiceprezes

Aleksander Stencel
mobile: +48 509 029 731
e-mail: astencel@bapro-met.com.pl

Dział sprzedaży i zakupów

Justyna Muzyka-Chojnacka
Sprzedaż
telefon: +48 95 763 92 35
mobile: +48 602 518 550
e-mail: jmuzyka@bapro-met.com.pl

Monika Decowska
Zakupy i kooperacja
telefon: +48 95 763 92 35
e-mail: mdecowska@bapro-met.com.pl

Barbara Nawrocka
Zakupy i kooperacja
mobile: +48 507 016 022
e-mail: bnawrocka@bapro-met.com.pl

Dział Logistyki

Piotr Mieczkowski
mobile: +48 539 921 364
e-mail: magazyn@bapro-met.com.pl

Dział Techniczny

Paweł Paluta
mobile: +48 509 308 463
e-mail: ppaluta@bapro-met.com.pl

Piotr Swaryczewski
mobile: +48 728 479 404
e-mail: pswaryczewski@bapro-met.com.pl

Katarzyna Olejniczak
mobile: +48 600 810 268
e-mail: kolejniczak@bapro-met.com.pl

Dział Produkcji

e-mail: produkcja@bapro-met.com.pl

Jacek Gawryłkowicz
mobile: +48 539 914 885
e-mail: jacek@bapro-met.com.pl

Dział Jakości

Mateusz Kużawa
mobile: +48 734 423 806
e-mail: mkuzawa@bapro-met.com.pl

Dział Kadr i Księgowość

Anna Laudańska
Główna Księgowa
mobile: +48 607 747 577
e-mail: alaudanska@bapro-met.com.pl

Magdalena Kraska
Specjalista ds. kadr i płac
telefon: +48 95 763 92 42
e-mail: mkraska@bapro-met.com.pl

Skorzystaj z formularza mailowego, by przesłać zapytanie ofertowe:

imię i nazwisko*:

telefon:

e-mail*:

wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.*
6 + 2 =  

* pola wymagane