+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

Usługi spawalnicze - spawanie zrobotyzowane

usługi spawalniczeUsługi spawalnicze wykonujemy na robotach TA-1900WG3 i TA-1900WG4 z systemem TOWERS firmy Panasonic spawając elementy o gabarytach:

Wykorzystywanie przez naszą firmę robotów spawalniczych TA-1900 z nowoczesnymi sterownikami G3 i G4 oraz systemem TAWERS w porównaniu ze standardowym spawaniem ręcznym metodą MAG zdecydowanie wpływa na jakość wyrobu przez uzyskanie:


robot spawalniczyDzięki optymalizacji złożonych procesów produkcyjno-spawalniczych (wyeliminowanie wykonywania cząstkowych operacji spawania podzespołów wyrobu na kilku stanowiskach pracy, czysty produkt pozbawiony odprysków spawalniczych oraz z ograniczonymi do minimum naprężeniami i odkształceniami spawalniczymi, nie wymagającymi stosowania dodatkowych zabiegów technologicznych) zapewniamy konkurencyjne ceny.

W styczniu 2019 uruchomiliśmy czwarte stanowisko zrobotyzowane z robotem spawalniczym Panasonic z 8 metrowym torem jezdnym (gabaryty spawanego detalu: dł. 3,0 m, szer. 1,5 m, wys. 1,0 m).

Nowa mechanika umożliwia super szybkie ruchy jałowe robota do 180m/min. oraz praktycznie bezodpryskową metodę spawania SP-MAG:

Robot ma możliwość monitorowania procesu spawania oraz niezgodności spawalniczych. Wyeliminowane zostają przestoje robota, a co za tym idzie, zwiększona zostaje wydajność - kiedy robot spawa na jednym stanowisku spawalniczym, na drugim odbywa się demontaż pospawanych detali i montaż nowych.

Panasonic jest praktycznie jedynym na świecie wytwórcą tzw. zintegrowanych zrobotyzowanych systemów spawania metodami MIG/MAG/TIG.

Firma cały czas inwestuje w nowoczesny park maszynowy, by nasze usługi spawalnicze były na najwyższym poziomie co będzie nas wyróżniać spośród naszej konkurencji.