+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

oferty pracy


Spawacz


Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Spawacz Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności, szkolenia podnoszące kwalifikacje, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, koleżeńską atmosferę, bogaty pakiet benefitów (premia regulaminowa, premia uznaniowa, dodatek stażowy, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne, pakiet dofinansowań socjalnych). Tele... więcej»

Operator wózka widłowego


Spółka Bapro-Met w Błotnicy (gmina Stare Kurowo) zatrudni operatora wózka widłowego. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności plus premię produkcyjną oraz premię obecnościową, a dla pracowników którzy przepracowali w firmie minimum 5 lat dodatek stażowy, bogate zaplecze socjalne (zakładowy fundusz świadczeń socjalnych), sfinansowanie szkoleń specjalistycznych (m.in. kursy spawalnicze MAG/TIG, odnawianie uprawnień spawalniczych, kursy operator... więcej»

Ślusarz-narzędziowiec


Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: ślusarz-narzędziowiec. Zadania: prace na maszynach produkcyjnych m.in. prasach, piłach, frezarkach, tokarkach prace na maszynach do obróbki skrawaniem naprawa, ostrzenie, montaż i demontaż narzędzi i przyrządów do obróbki metali wykonywanie nowych narzędzi. Oczekiwania: mile widziane co najmniej rok doświadczenia na stanowisku ślusarza-narzędziowca energia i chęć do pracy sumienność i dokładność wykonywan... więcej»

Ślusarz oraz osoby do przyuczenia na stanowisko ślusarzy


Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: ślusarzy oraz osoby do przyuczenia na stanowisko ślusarzy. Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności, szkolenia podnoszące kwalifikacje, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, koleżeńską atmosferę, bogaty pakiet benefitów (premia regulaminowa, premia uznaniowa, dodatek stażowy, ubezpieczenie grupowe, imprezy inte... więcej»

Pracownik utrzymania ruchu


Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik Utrzymania Ruchu Zadania: nadzór nad parkiem maszynowym oraz infrastrukturą w zakresie bieżących napraw i usuwania awarii oraz regulacji, wykonywanie przeglądów okresowych oraz prac remontowo-konserwacyjnych, montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z elementów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych, pomiary parametrów procesów technologicznych, prowadzenie wymaganej doku... więcej»

Operator robota spawalniczego oraz pomocnik operatora robotów spawalniczych


Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: operatorów robota spawalniczego oraz pomocników operatorów robotów spawalniczych. Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności, szkolenia podnoszące kwalifikacje, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, koleżeńską atmosferę, bogaty pakiet benefitów (premia regulaminowa, premia uznaniowa, dodatek stażowy, ubezpiecze... więcej»