+48 95 763 92 35

PL | EN | DE
NADAJEMY KSZTAŁT STALI...

nowoczesne technologie

materiały najwyższej klasy

wykwalifikowana kadra

najwyższa jakość


Obróbka metali - produkcja elementów metalowych

produkcja elementów metalowychObróbka metali - produkcja elementów metalowych to główny obszar działalności firmy Bapro-Met. Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu naszą firmę oraz przedstawić profil działalności. Jednym z naszych podstawowych założeń jest pełne zadowolenie klienta z wykonywanych usług:

Nowoczesne technologie i stosowanie materiałów najwyższej klasy oraz wykwalifikowana kadra gwarantują najwyższą jakość obróbki metali, usługi spawania. Posiadana wiedza, zaplecze konstrukcyjne i specjalistyczny park maszynowy:

To wszystko umożliwiają nam realizację nawet bardzo skomplikowanych zadań związanych z obróbką metali - od projektu wyrobu do jego wieloseryjnej produkcji.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam elastycznie dopasować się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, a wypróbowane metody zarządzania pozwalają na znaczne obniżenie kosztów administracji. Dzięki temu nasze wyroby stanowią dużą konkurencję cenową dla innych firm podobnego typu.


więcej

nasza oferta

usługi spawalniczeSpecjalizujemy się w obróbce metali, mamy duże doświadczenie w produkcji elementów metalowych, usługach obróbki metalu w zakresie konstrukcji łóżek szpitalnych i rehabilitacyjnych, dzięki współpracy z liczącymi się firmami w branży medycznej. Produkty te są niemal w całości eksportowane na rynek europejski. Wszelkie projekty są przygotowywane według szczegółowych wytycznych ze strony klientów. Produkujemy również komponenty związane z obróbką metali do sektorów związanych z rolnictwem, przemysłem oraz nowoczesnym meblarstwem.

Zakres naszych usług obejmuje także usługi spawalnicze - spawanie tig, mag, zgrzewanie, gięcie rur i profili na giętarce CBC UNI 70 C, cięcie na przecinarkach taśmowych, lakierowanie proszkowe, ciecie laserem blach, gięcie rur i profil 2D i 3D, a w kooperacji również cięcie laserem rur i profili , powłoki galwaniczne.


usługi spawalniczeusługi spawalniczeusługi spawalnicze

usługi spawalnicze

Usługi spawalnicze z wykorzystaniem robotów spawalniczych TA-1900WG3 i TA-1900WG4 z systemem TOWERS.

cięcie laseremcięcie laseremcięcie laserem

cięcie laserem

W swojej ofercie posiadamy laser światłowodowy BySmart Fiber 3015, Fiber 4000 firmy Bystronic, który pozwala na szybkie wejścia w technologię cięcia.

wykrawanie na prasachwykrawanie na prasachwykrawanie na prasach

wykrawanie na prasach

Tłoczenie oraz wykrawanie na prasach mechanicznych i hydraulicznych do 160 t . Powtarzalność i dokładność wykonanych tłoczeń i wykrojów.


gięcie na prasie krawędziowejgięcie na prasie krawędziowejgięcie na prasie krawędziowej

gięcie na prasie krawędziowej

Usługi gięcia blachy wykonujemy na prasie krawędziowej DURMA AD-R 25100, o nacisku 100 t, do 2,5 m długości giętego elementu.

malowanie proszkowemalowanie proszkowemalowanie proszkowe

malowanie proszkowe

Nowoczesna lakiernia proszkowa - piec lakierniczy i kabina lakiernicza wyposażona w aplikator proszkowy OptiFlex 2.

gięcie rur i profiligięcie rur i profiligięcie rur i profili

gięcie rur i profili

Usługi gięcia rur i profili przy wykorzystaniu nowoczesnych giętarek, pozwalających na gięcie i formowanie różnych promieni w jednym cyklu gięcia na jednym detalu przestrzennym (3D).

aktualności


Spawanie aluminium: aspekty, trudności i metodySpawanie aluminium: aspekty, trudności i metodySpawanie aluminium: aspekty, trudności i metody

Spawanie aluminium: aspekty, trudności i metody


Spawanie aluminium to proces, który wymaga szczególnej uwagi i precyzji. Aluminium jest materiałem, który ze względu na swoje właściwości fizyczne i chemiczne, stawia przed spawaczami wiele wyzwań. W tym poście...
Jak przeprowadza się pomiary ramieniem pomiarowym?Jak przeprowadza się pomiary ramieniem pomiarowym?Jak przeprowadza się pomiary ramieniem pomiarowym?

Jak przeprowadza się pomiary ramieniem pomiarowym?


Ramię pomiarowe to nowoczesne urządzenie metrologiczne, które znajduje zastosowanie w wielu branżach, od przemysłu lotniczego po motoryzacyjny. W tym artykule przybliżymy proces przeprowadzania pomiarów z użyciem...
Radosnych Świąt Wielkiej NocyRadosnych Świąt Wielkiej NocyRadosnych Świąt Wielkiej Nocy

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy


Wesołych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, szalonego i obfitego mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni wszystkim naszym Klientom, Kontrahentom i Przyjaciołom życzy Bapro-Me...