+48 95 763 92 35

PL | EN | DE
2021-12-26

Mała, szybka maszyna do automatycznego gięcia


Mała, szybka maszyna do automatycznego gięcia

Krawędziarka XPERT 40/1030 firmy Bystronic służy w naszym zakładzie od pewnego czasu i zyskała uznanie zarówno w naszym zespole, jak i u naszych klientów. W naszym zakładzie stała się ulubienicą z uwagi na jej małą wielkość (wysokość zabudowy 515 mm) i szybkość gięcia. Praca naszej krawędziarki to:

Mała, szybka maszyna idealnie radzi sobie z drobnymi i średnimi elementami gięcia dzięki dużemu przyspieszeniu górnej krawędzi oraz zderzaków tylnych. Ponadto maszynę można posadowić mobilnie, a jej uruchomienie w czasie trwa poniżej pięciu minut, co przekłada się na szybkość realizacji zamówień. Prasa krawędziowa firmy Bystronic to także ekologiczne urządzenie, które sterowane jest w taki sposób, aby zmniejszyć zużycie energii elektrycznej nawet o 30 procent, a jednocześnie obniża jej zużycie mechaniczne. Dodatkowo krawędziarka pozwala użytkownikom na gięcie w pełni automatycznie, a kiedy wymaga tego proces, również w dowolnej chwili ręcznie.

Więcej o naszej nowoczesnej krawędziarce XPERT 40/1030 firmy Bystronic przeczytają Państwo na naszej stronie w zakładce - oferta - krawędziarka. A dodatkowych informacji o usługach gięcia małych i średnich elementów uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 95 763 92 35 oraz w siedzibie naszej firmy w Błotnicy 1.

Polecamy usługi gięcia krawędziarką XPERT 40/1030.

«powrót