+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

krawędziarka

W swojej ofercie posiadamy krawędziarkę XPERT 40/1030. Krawędziarka jest to kompaktowa maszyna do gięcia małych (cienkich i grubych) części przy minimalnych kosztach.

Dane techniczne:

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ PROCESU

Dodatkowe przyspieszenie i najwyższa prędkość reakcji napędów górnej belki zapewniają doskonałą wydajność procesu. Wspiera to ultraszybki system zderzaków poruszających się niemalże w mgnieniu oka.

NAJWYŻSZA WSZECHSTRONNOŚĆ APLIKACJI

Nacisk 40T/80T w kombinacji z masywnym korpusem, skokiem i odpornością systemu zderzaków zapewniają najwyższą elastyczność i pozwalają użyć narzędzi o różnych wysokościach do produkcji zarówno małych detali, głębokiego gięcia pudełek, również z grubszych blach.

GENERATOR MATERIAŁOWYCH KRZYWYCH GIĘCIA

Generator Materiałowych Krzywych gięcia zapewnia najwyższą dokładność gięcia we wszelkich kombinacjach typu materiał/narzędzia. Generator Materiałowych Krzywych gięcia upraszcza proces gięcia, gdzie automatycznie oszacowane zostają: naddatek na gięcie, odsprężynowanie i współczynnik promienia gięcia. W sposób konwencjonalny stworzenie takiej bazy danych opiera się na metodzie manualnych testów.

Generator Materiałowych Krzywych gięcia wspomaga również użytkowników, którzy samodzielnie dokonują projektowania własnych narzędzi, a następnie dokonują ich zakupu u dostawców zewnętrznych, aby zapewnić maksymalna jakość - również przy użyciu narzędzi nie będących standardem Bystronic-a.

6-OSIOWY ZDERZAK (DODATKOWE 3 OSIE)

Poza zderzakiem 3-osiowym, możemy zaoferować sterowane niezależnie od siebie palce zderzaka w wydaniu 6-osiowym. W tym rozwiązaniu każdy palec zderzakowy przemieszcza się we wszystkich osiach niezależnie. Dzięki temu najbardziej skomplikowane geometrycznie kształty nie stanowią problemu. Powłoka tytanowo-azotowa pokrywa palce dając szczególny, złoty połysk. Zapobiega to nadmiernemu zużyciu i zapewnia trwałą wysoką precyzję. Palce są zoptymalizowane do gięcia małych, drobnych części dzięki kształtowi, który pozwala na wielopunktowe bazowanie detalu.