+48 95 763 92 35

PL | EN | DE
2021-11-22

Polecamy pomiary z użyciem ramienia pomiarowego


Polecamy pomiary z użyciem ramienia pomiarowego

Pomiary ramieniem pomiarowym ROMER ABSOLUTE ARM RA-7325 firmy Hexagon należą do naszej priorytetowej oferty dla naszych klientów z kraju, jak i z zagranicy. Praca tak doskonałym pod każdym względem technicznym narzędziem pozwala nam na wydajne sprawdzanie parametrów na linii produkcyjnej i na samej maszynie. Pomiary z użyciem ramienia pomiarowego wykonuje się w celu np. analizy wymiarowej, szybkiego tworzenia prototypów czy precyzyjnego ustawiania maszyn. Takie pomiary niezbędne są w wielu dziedzinach przemysłu, ale najlepiej sprawdzą się w:

Usługi pomiaru ramieniem pomiarowym są szybkie, najbardziej precyzyjne i dokładne jak nigdy dotąd. Dzięki swojej lekkiej konstrukcji jest urządzeniem przenośnym, dzięki temu nasze usługi pomiaru możemy wykonywać u naszych zleceniodawców. Służymy Państwu wiedzą i doświadczeniem w obsłudze naszego ramienia. Szerzej o ramieniu pomiarowym ROMER ABSOLUTE ARM RA-7325 firmy Hexagon przeczytają Państwo na naszej stronie w zakładce - oferta.

Dodatkowych informacji technicznych urządzenia uzyskać można pod numerem telefonu +48 95 763 92 35 oraz w naszej fabryce w Błotnicy 1, woj. lubuskie.

Zapraszamy do precyzyjnych pomiarów.

«powrót