+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

ramię pomiarowe

W 2018 roku zakupiliśmy jedno z najnowocześniejszych dostępnych urządzeń do wykonywania pomiarów - ramię pomiarowe firmy Hexagon. Zakupiony przez nas model to ROMER ABSOLUTE ARM RA-7325. Dodatkowo wyposażyliśmy się w specjalistyczny stół pomiarowy marki Siegmund oraz program do wykonywania pomiarów "POLYWORKS 2018".

Cały ten zestaw umożliwia nam dokładniejszą i bardziej skrupulatną kontrolę z dokładnością do 0,001mm wykonywanych przez nas detali. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu dużo lepszą jakość naszych wyrobów.

Ponadto zestaw ten umożliwia nam wprowadzenie w naszym procesie produkcji systemu "SPC", czyli statystyczne sterowanie procesem. Poprzez SPC będziemy mogli uniknąć niespodziewanych przestojów produkcyjnych spowodowanych zużyciem narzędzi niezbędnych w procesie produkcji.

Zastosowanie ramienia pomiarowego w przemyśle:

Ramię pomiarowe nie wymaga nagrzewania. Stabilna konstrukcja wykonania z włókna węglowego zapewnia urządzeniu wytrzymałość, lekkość, przenośność, a wysoka jakość skanerów laserowych zapewnia także pomiary w 3D, analizy oraz digitalizację. Obsługa naszego ramienia jest szybka, łatwa i przyjemna.

Ramię ROMER Absolute Arm idealnie sprawdza się w przypadku przeprowadzenia:

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy potrzebujących jak najbardziej dokładnych pomiarów. Dzięki naszemu urządzeniu jesteśmy przygotowani na każde warunki pracy.