+48 95 763 92 35

PL | EN | DE
2020-07-20

Usługi gięcia prasami krawędziowymi


Usługi gięcia prasami krawędziowymi

Gięcie prasą krawędziową to najczęstsza usługa w zakładach obróbki metalu. Także w naszym zakładzie oferujemy Państwu profesjonalne usługi gięcia precyzyjnymi prasami krawędziowymi takimi jak:

Obie maszyny należą do naszego parku maszynowego, który powiększamy wraz z rozwojem naszego zakładu. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym kontrahentom profesjonalne i najwyższej jakości usługi gięcia m.in. cienkich i grubych arkuszy blach.

Nasze prasy krawędziowe pozwalają nam uzyskiwać precyzyjnie wykonane elementy, a przede wszystkim powtarzalny, dokładnie odwzorowany kąt gięcia blachy. Ponadto nasze prasy cechują się energooszczędną pracą, co bezpośrednio wiąże się z niskim kosztem eksploatacji, a tym samym możemy zaoferować konkurencyjne ceny usługi gięcia.

Zapraszamy kontrahentów z Polski i z zagranicy do stałej i ścisłej współpracy z naszą firmą w zakresie gięcia blachy. Gwarantujemy Państwu usługę najwyższej jakości o najlepszych parametrach gięcia. Zamówienia realizujemy zgodnie z harmonogramem, szybko i rzetelnie. Służymy pomocą, wiedzą i dużym zapleczem magazynowym.

Dodatkowych informacji o naszych usługach gięcia prasami krawędziowymi uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 95 763 92 35 oraz w siedzibie naszej firmy w Błotnicy 1, woj. lubuskie.

Polecamy profesjonalne usługi gięcia prasami krawędziowymi.

«powrót