+48 95 763 92 35

PL | EN | DE
2020-06-30

Dane techniczne naszego lasera firmy Bystronic


Dane techniczne naszego lasera firmy Bystronic

Nasz laser światłowodowy BySmart Fiber 3015, Fiber 4000 firmy Bystronic to wysokiej klasy maszyna o parametrach technicznych:

Nasza maszyna pracuje w technologii włóknowej, czyli wykorzystuje źródło włóknowe, tj. promień laserowy wytwarzany jest w aktywnym włóknie, następnie doprowadzany do głowicy tnącej maszyny przez włókno przesyłające. Dzięki takiej technologii lasera włóknowego możemy użyć go do cięcia o następujących danych:

Zakres pracy rezonatora Fiber 4000:

Nasz laser posiada interfejs ByVision Cutting, którego obsługa jest łatwa i przyjemna. System ByVision Cutting posiada możliwość wspomagania się rozbudowaną bazą danych, która wyposażona jest we wszystkie parametry ciętych materiałów i ich rodzajów. Ponadto system sterowania zapewnia wydajniejszą pracę lasera oraz optymalne jego wykorzystywanie.

Zapraszamy kontrahentów z Polski i z zagranicy do stałej współpracy z naszą firmą w zakresie nowoczesnego cięcia laserem. Gwarantujemy szybką realizację usług oraz służymy wszelką pomocą w zakresie obróbki metalu, w tym usług spawalniczych oraz obróbki skrawaniem.

Więcej informacji o naszym laserze i pozostałych usługach udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48 95 763 92 35 oraz w siedzibie naszej firmy w Błotnicy 1, woj. lubuskie.

Polecamy usługi cięcia laserem.

«powrót