+48 95 763 92 35

PL | EN | DE
2019-12-30

Mierzymy dokładnie i bezpiecznie


Mierzymy dokładnie i bezpiecznie

W naszej ofercie pojawiła się zakładka - ramię pomiarowe. Z tej okazji chcieliśmy zaprosić naszych stałych, jak i nowych klientów do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych pomiarów z dokładnością do 0,001mm. Nasz model ramienia to ramię ROMER ABSOLUTE ARM RA-7325, które dodatkowo wyposażyliśmy w specjalistyczny stół pomiarowy marki Siegmund oraz program do wykonywania pomiarów "POLYWORKS 2018".

Nasze ramię pomiarowe ma bardzo szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, takich jak:

Ramię pomiarowe ROMER ABSOLUTE ARM RA-7325 służy nam do:

Ramię ma wiele zalet do których zaliczamy: dokładność, precyzję, uniwersalność i lokacyjność. Dzięki przemieszczaniu się ramienia mamy możliwość wykonywania pomiarów u naszych klientów. Także wyjątkowa budowa tego urządzenia pozwala nam pomiary w terenie. Ramię pomiarowe zbudowane jest z podłużnych elementów wykonanych z aluminium bądź włókna węglowego, które połączone są przegubami wyposażonymi w inkrementalne enkodery kątowe lub enkodery absolutne.

Nasze ramię pomiarowe dostępne jest w naszym zakładzie w Błotnicy 1. Zapraszamy wszystkich kontrahentów z kraju oraz z zagranicy do stałej i ścisłej współpracy z naszą firmą w zakresie usług pomiarowych naszym ramieniem. Nasza precyzja w pomiarach pozwoli Państwu na budowanie najwyższej jakości usług.

Więcej informacji udzielimy także pod numerem telefonu +48 95 763 92 35.

Polecamy nasze ramię pomiarowe ROMER ABSOLUTE ARM RA-7325.

Zapraszamy.

«powrót