+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

o naszej firmie

obróbka metaliSpółka Bapro–Met została założona w 1997 r. i jest firmą rodzinną. Od początku swojego istnienia zajmujemy się obróbką metalu, produkcją elementów metalowych jak również usługi spawalnicze.

Zatrudniamy ponad 100 osób, z których każda z zaangażowaniem podejmuje stawiane przed nią zadania. Są to doświadczeni pracownicy o potwierdzonych kwalifikacjach, posiadający specjalistyczne uprawnienia.

Specjalizujemy się w produkowaniu elementów konstrukcyjnych łóżek szpitalnych i rehabilitacyjnych. Produkty te są niemal w całości eksportowane na rynek niemiecki. Nasze usługi związane z obróbką metalu rozszerzają się również o branże związane z przemysłem, rolnictwem, czy nowoczesnym meblarstwem. Współpraca ze sprawdzonymi, stałymi dostawcami oraz posiadany potencjał umożliwiają ciągły rozwój firmy.


produkcja elementów metalowychMając na uwadze, iż rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji naszych Klientów, zobowiązujemy się do produkowania wyrobów o wysokiej, stabilnej i powtarzalnej jakości, które realizowane będą w oparciu o spełnienie wymagań naszych klientów i przepisów prawnych. Gwarancją wysokiej jakości jest wprowadzenie udokumentowanego systemu zarządzania jakością.

Wdrożenie i efektywne funkcjonowanie Systemu Zarządzania Jakością, zgodnego z wymaganiami normy PN - EN ISO 9001:2015 i ciągłe jego doskonalenie, ma na celu potwierdzenie marki organizacji, dalszy wzrost zaufania Klientów, rozszerzenie rynku zbytu, poprawę organizacji pracy, ciągłą poprawę jakości wyrobów. Dokładne przygotowanie, własna produkcja oraz zaplecze magazynowo-sprzętowe pozwalają na sprawne, terminowe i rzetelne wykonanie każdego zadania.

Wielkość naszej produkcji może obrazować ilość zużywanych surowców. Każdego roku zużywamy tych surowców coraz więcej, i tak w ubiegłym roku przetworzyliśmy około 3000 ton stali, zużyliśmy w tym celu 30 ton drutu spawalniczego oraz 150 tysięcy metrów sześciennych gazu.

To co nas wyróżnia spośród innych firm to: indywidualne podejście do klienta, rzetelność, uczciwość i profesjonalizm.

Zapraszamy do współpracy.