+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

Walcowanie blach

Walcowanie to proces obróbki metali, polegający na przetwarzaniu płaskich blach metalowych w produkty o określonym kształcie i grubości. Podczas walcowania, blacha metalowa jest przepuszczana między dwoma lub więcej walcami, które przeprowadzają materiał przez obszar roboczy, gdzie zostaje poddana zgniataniu i formowaniu.

Istnieją różne rodzaje walcowania, w zależności od potrzeb i wymagań produkcji. Oto niektóre z nich:

Walcowanie to skomplikowany proces, który wymaga dużej precyzji i doświadczenia ze strony operatorów maszyn.

Walcowanie blach w naszej firmie:

W firmie BAPRO-MET usługi walcowania blach realizujemy przy użyciu asynchronicznej walcarki 3-rolkowej SMR-S 1070 x 150 firmy Ostas. Nasza maszyna to jeden z najnowocześniejszych modeli serii SMR-S, który jest w stanie wykonać wiele różnych prac, w tym gięcie aluminium, produkcję kanałów klimatyzacji, paneli reklamowych oraz wiele innych.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę standardowych akcesoriów i specyfikacji technicznych, które gwarantują wysoką jakość produkcji. Nasza asynchroniczna walcarka 3-rolkowa SMR-S 1070 x 150 jest wyposażona w dolną rolkę ściskową z pozycjonowaniem hydraulicznym, dwie poziome rolki wykonujące obrotowy, podwójny ruch ściskowy oraz górną rolkę napędzaną przez silnik hydrauliczny.

Nasza maszyna posiada wiele opcji dodatkowych, takich jak system sterowania PLC, cyfrowy wyświetlacz dla rolki tylnej, ruch tylnej rolki za pomocą silnika elektrycznego, hartowane rolki, przedłużone końcówki wału do mocowania rolek do gięcia profili i rur oraz profilowane rolki zaworowe.

Nasza walcarka umożliwia walcowanie blach o maksymalnej szerokości 1070 mm i maksymalnej grubości materiału z gięciem wstępnym wynoszącej 6 mm, a bez gięcia wstępnego 7 mm. Minimalna średnica gięcia wynosi 195 mm.

Zapraszamy do współpracy w zakresie usług walcowania

Zachęcamy do skorzystania z usług walcowania blach w firmie BAPRO-MET - doświadczonym i profesjonalnym zakładzie obróbki metali. Nasza firma oferuje walcowanie blach przy użyciu nowoczesnych i wysokowydajnych maszyn, co zapewnia dokładne i powtarzalne wyniki.

Nasza kadra inżynierska i pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży i stale rozwijają swoje umiejętności, aby zawsze oferować klientom usługi na najwyższym poziomie. Korzystamy z najlepszych materiałów i narzędzi, aby zapewnić, że walcowane blachy są trwałe i odporne na uszkodzenia.

Zaufało nam już wielu klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania oraz terminowość realizacji zamówień. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, dla których wykonujemy m.in. elementy konstrukcyjne, elementy maszynowe czy części do urządzeń przemysłowych.

Wybierając BAPRO-MET, zyskują Państwo gwarancję, że walcowane blachy będą spełniać Państwa oczekiwania i wymagania. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz elastyczne podejście do każdego zlecenia. Jesteśmy również otwarci na specjalne potrzeby naszych klientów i chętnie podejmujemy się nietypowych i wymagających zleceń.

Zapraszamy do współpracy! Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jakie korzyści możemy zaoferować.