+48 95 763 92 35

PL | EN | DE
2021-11-15

Profesjonalne wykrawanie blach na prasach


Profesjonalne wykrawanie blach na prasach

Wykrawanie na prasach to jedna z wielu metod obróbki metalu, który polecamy naszym kontrahentom z kraju, jak i z zagranicy. Nasze usługi wykrawania to profesjonalne usługi wykonywane na miejscu w naszym zakładzie w Błotnicy 1, woj. lubuskie.

Wykrawanie to prosty proces technologiczny polegający na wycięciu w materiale kształtu, który odzwierciedla wykrojnik. Dzięki temu wykrojnikowi możemy uzyskać wskazany kształt o precyzyjnym wycięciu, bez skazy, postrzępionego materiału czy jakichkolwiek odkształceń. Za pomocą wykrojników można przeprowadzać inne procesy obróbki takie jak m.in. dziurkowanie, odcinanie i nadcinanie czy okrawanie. Wykrojnik dobiera się także pod względem grubości materiału, którym najczęściej jest blacha. Bowiem blacha to wdzięczny materiał na wykrawanie w nim dowolnych kształtów. Ale wykrawaniu podlegają także inne materiały jak np. aluminium, stal zwykła, stal kwasoodporna. Wykrawanie blach to bardzo precyzyjny rodzaj obróbki tego materiału i bardzo wdzięczny do realizacji przez nasz doświadczony zespół.

W naszej ofercie usługi wykrawania wykonujemy na profesjonalnych maszynach zwanych prasami. Do wykrawania i tłoczenia używamy pras mechanicznych i hydraulicznych do 160 T nacisku. Dzięki takim parametrom technicznym pras uzyskujemy precyzyjnie wycięty czy tłoczony kształt bez żadnych odkształceń czy zagięć. Dlatego zachęcamy Państwa do korzystania z profesjonalnych usług wykrawania na prasach w naszym zakładzie. Gwarantujemy szybką i rzetelną realizację zamówień z kraju i z zagranicy.

Więcej o naszych usługach wykrawania uzyskają Państwo również pod numerem telefonu +48 95 763 92 35.

Polecamy i zapraszamy.

«powrót