+48 95 763 92 35

PL | EN | DE
2021-06-30

Usługi spawania robotem ważne dla branży medycznej


Usługi spawania robotem ważne dla branży medycznej

Spawanie zrobotyzowane, to spawanie przy pomocy robota spawalniczego. W naszym zakładzie usługi spawalnicze wykonujemy na robotach TA-1900WG3 i TA-1900WG4 z systemem TOWERS firmy Panasonic spawając elementy o wadze elementu spawanego do 500 kg i następujących gabarytach:

Usługi spawalnicze wykonywane przy pomocy robota spawalniczego mają bardzo wiele zalet zarówno dla naszego zakładu, a tym bardziej dla naszych odbiorców. Lista zalet spawania zrobotyzowanego jest wspólna dla obu stron i przedstawia się następująco:

Usługi spawalnicze świadczymy od początku naszej działalności, dlatego już ponad 20 lat posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą, jak i kierowniczą. Nasze usługi obróbki metalu wykorzystywane są w przemyśle medycznym, gdzie specjalizujemy się w produkowaniu elementów konstrukcyjnych łóżek szpitalnych i rehabilitacyjnych. Dzięki temu możemy sprawnie i szybko podjąć współpracę z branżą medyczną, która w okresie pandemii zgłasza zapotrzebowanie na tego rodzaju łóżka. Zatem zapraszamy branżę medyczną zarówno z Polski, jak i z zagranicy do stałej i owocnej współpracy z naszą firmą. Zapewniamy profesjonalne usługi spawania i obróbki plastycznej metalu oraz najwyższą jakość wykonania.

Więcej o warunkach współpracy uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 95 763 92 35 oraz w siedzibie naszej firmy w Błotnicy 1, woj. lubuskie.

Polecamy.

«powrót