+48 95 763 92 35

PL | EN | DE
2020-01-30

Nowa krawędziarka już działa!


Nowa krawędziarka już działa!

Miło nam Państwu napisać, iż nasz park maszynowy rozwija się w szybkim tempie. Po zakupie nowoczesnego lasera BySmart Fiber 301, Fiber 4000, przyszedł czas na nową maszynę - krawędziarkę XPERT 40/1030. Nasza nowa maszyna służy nam do profesjonalnego gięcia małych, jak i dużych części przy minimalnych kosztach.

Krawędziarka XPERT 40/1030 o nacisku 400 kN osiąga najwyższą wydajność procesu przy zachowaniu najważniejszych parametrów gięcia. Maszyna wyposażona w Generator Materiałowych Krzywych automatycznie szacuje takie parametry jak:

Dzięki nowej krawędziarce nasz zakład może zrealizować najtrudniejsze zlecenia w zakresie gięcia.

Gięcie to proces, w którym następują trwałe zmiany krzywizn obrabianego elementu i stanowi jedną z wielu czynności obróbki mechanicznej. Proces gięcia ma znaczenie dla wielu gałęzi przemysłu, m.in. w spawalnictwie, budownictwie czy motoryzacji. Dlatego nasza firma zachęca wszystkie branże przemysłowe ceniące profesjonalne usługi gięcia do stałej współpracy z naszym zakładem. Gwarantujemy Państwu terminową i szybką realizację zamówień, która zrealizowana będzie na miejscu w naszej fabryce w Błotnicy 1, woj. lubuskie.

Zapraszamy do współpracy firmy z kraju oraz zagranicy.

Więcej informacji o naszej nowej krawędziarce, jak i usługach gięcia uzyskają Państwo także pod numerem telefonu +48 95 763 92 35.

Polecamy.

«powrót