+48 95 763 92 35

PL | EN | DE
2018-11-26

Profesjonalizm lakierowania


Profesjonalizm lakierowania

Malowanie proszkowe zabezpiecza materiał przed korozją. Jest to bardzo ważny etap w produkcji. Dlatego nasza firma zakupiła profesjonalny sprzęt do lakierowania takie jak:

Nasz piec lakierniczy służy do stapiania i utwardzania powłok malarskich w temperaturze do 220 stopni. Zbudowany jest z komory roboczej, głowicy i układu sterowania elektrycznego. Piec pracuje w odpowiedniej temperaturze, co przekłada się na równomierne wygrzewanie malowanie elementów.

Natomiast nasza kabina lakiernicza służy nam do prac malarskich. Dzięki kabinie jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie dotyczące zarówno małych jak i dużych gabrytów. Nasza kabina lakiernicza składa się z komory roboczej kabiny, zespołu filtracyjnego i układu sterowania elektrycznego i pneumatycznego.

Jeśli chodzi o aplikator proszkowy, to dzięki jego pracy otrzymujemy wysokiej jakości pomalowaną powierzchnię - gładką, wolną od nacieków. Dodatkowo optymalizujemy użycie farby, co przekłada sie na cenę dla klienta.

Kompleksowa oferta lakierownia może zachęcić naszych kontrahentów z kraju jak i z zagranicy. Terminowe realizacje i konkurencyjne ceny to nasze atuty.

Zapraszamy do korzystania z usług malowania proszkowego w naszym zakładzie w Błotnicy 1, a na Państwa pytania odpowiemy również pod numerem telefonu +48 95 763 92 35.

Polecamy.

«powrót