+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2021-08-31

Nasze cięcie laserem światłowodowym na YouTube


Nasze cięcie laserem światłowodowym na YouTubeNasze cięcie laserem światłowodowym na YouTubeNasze cięcie laserem światłowodowym na YouTube
Cięcie laserem to nasza oferta dla wszystkich kontrahentów z kraju i z zagranicy, którzy cenią sobie idealną metodę cięcia metalu. Nasze usługi cięcia laserem wykonujemy na najnowocześniejszym laserze światłowodowym BySmart Fiber 3015, Fiber 4000 firmy Bystronic. Jest to zaawansowana tec... więcej»

2021-08-23

Dokładność i precyzja w pomiarach


Dokładność i precyzja w pomiarach Dokładność i precyzja w pomiarach Dokładność i precyzja w pomiarach
Ramiona pomiarowe w przemyśle dają wiele możliwości przedsiębiorcom z wielu dziedzin, choćby z branży lotniczej, motoryzacyjnej czy maszynowej. Ich uniwersalizm, dokładność i niemal nieograniczone możliwości stawiają ich do pierwszego rzędu maszyn i urządzeń niezbędnych w przemyśle... więcej»

2021-08-16

Obrabiamy metale na miejscu


Obrabiamy metale na miejscuObrabiamy metale na miejscuObrabiamy metale na miejscu
Cięcie laserem, spawanie, gięcie, wykrawanie na prasach, malowanie proszkowe to jedne z główniejszych procesów obróbki plastycznej metalu, które wykonujemy na miejscu w naszym zakładzie w Błotnicy 1. Wyżej wymienione procesy obróbki metalu wykonujemy przy pomocy nowoczesnych masz... więcej»