+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2019-11-22

Do czego służy kabina śrutownicza?


Do czego służy kabina śrutownicza?Do czego służy kabina śrutownicza?Do czego służy kabina śrutownicza?
Kabina śrutownicza przeznaczona jest do pneumatycznego oczyszczenia powierzchni metalowych i konstrukcji spawanych metodą strumieniowo-ścierną. Najczęściej odbywa się tak, że urządzenie wykorzystuje śrut, który pod dużym ciśnieniem oczyszcza elementy metalowe. Dzięki temu otrzymujemy p... więcej»

2019-10-31

Prasa krawędziowa w służbie naszego zakładu


Prasa krawędziowa w służbie naszego zakładuPrasa krawędziowa w służbie naszego zakładuPrasa krawędziowa w służbie naszego zakładu
Prasa krawędziowa służy do gięcia arkuszy blachy. Do procesu gięcia służą specjalne stemple i matryce, które pozwalają wyginać arkusze blachy pod dowolnym kątem oraz zagniatania czy karbowania. Prasa krawędziowa standardowo zbudowana jest z ramy w kształcie litery C z belką dolną... więcej»

2019-10-28

Nowoczesne spawanie coraz popularniejsze


Nowoczesne spawanie coraz popularniejszeNowoczesne spawanie coraz popularniejszeNowoczesne spawanie coraz popularniejsze
Wiele czynników wpływa na poprawę jakości naszych usług spawalniczych. Na pewno do jednych z nich jest konkurencja, która zwiększa wydajność, jakość usług i terminowość. Dlatego nasze usługi spawania realizujemy za pomocą robotów spawalniczych TA-1900WG3 i TA-1900WG4 z systemem TOWE... więcej»