+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2020-01-23

Nowa podstrona - cięcie laserem


Nowa podstrona - cięcie laseremNowa podstrona - cięcie laseremNowa podstrona - cięcie laserem
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą nową podstroną - cięcie laserem. Bowiem nasza firma zakupiła profesjonalny laser światłowodowy BySmart Fiber 3015, Fiber 4000 firmy Bystronic. Nasz laser pozwala na szybkie wejścia w technologię cięcia przy mocy 4 KW i gabarytach obrabianej bl... więcej»

2019-12-30

Mierzymy dokładnie i bezpiecznie


Mierzymy dokładnie i bezpiecznieMierzymy dokładnie i bezpiecznieMierzymy dokładnie i bezpiecznie
W naszej ofercie pojawiła się zakładka - ramię pomiarowe. Z tej okazji chcieliśmy zaprosić naszych stałych, jak i nowych klientów do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych pomiarów z dokładnością do 0,001mm. Nasz model ramienia to ramię ROMER ABSOLUTE ARM RA-7325, które dodat... więcej»

2019-12-23

Profesjonalna lakiernia w naszym zakładzie


Profesjonalna lakiernia w naszym zakładzieProfesjonalna lakiernia w naszym zakładzieProfesjonalna lakiernia w naszym zakładzie
Lakiernia to cudowne miejsce dla usług malowania proszkowego. Jest to miejsce specjalnie zaprojektowane do tworzenia nowych, bezpiecznych i odpornych na korozję elementów z metalu. Jest to miejsce zaopatrzone w najwyższej jakości sprzęt, który idealnie sprawdza się w naszym zakładzie. Na... więcej»