+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2020-03-31

Prace porządkowe na naszej stronie


Prace porządkowe na naszej stroniePrace porządkowe na naszej stroniePrace porządkowe na naszej stronie
Działalność naszej firmy opisana jest na naszej firmowej stronie. To właśnie tutaj dzielimy się z Państwem naszą wiedzą, naszym doświadczeniem i naszymi małymi oraz dużymi sukcesami. Dzięki naszej stronie mamy możliwość przedstawienia szerzej naszej działalności w branży spawalnic... więcej»

2020-02-19

Zdjęcia z cięcia laserem w naszym zakładzie


Zdjęcia z cięcia laserem w naszym zakładzieZdjęcia z cięcia laserem w naszym zakładzieZdjęcia z cięcia laserem w naszym zakładzie
Miło nam Państwa zaprosić do naszej galerii, gdzie zamieściliśmy najnowsze zdjęcia z pracy naszego lasera światłowodowego BySmart Fiber 3015, Fiber 4000 firmy Bystronic. Nasz laser to najnowsza maszyna zakupiona do naszego zakładu. Dzięki tak nowoczesnej technologii możemy świadczyć... więcej»

2020-01-30

Nowa krawędziarka już działa!


Nowa krawędziarka już działa!Nowa krawędziarka już działa!Nowa krawędziarka już działa!
Miło nam Państwu napisać, iż nasz park maszynowy rozwija się w szybkim tempie. Po zakupie nowoczesnego lasera BySmart Fiber 301, Fiber 4000, przyszedł czas na nową maszynę - krawędziarkę XPERT 40/1030. Nasza nowa maszyna służy nam do profesjonalnego gięcia małych, jak i dużych częśc... więcej»