+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2021-10-29

Na czym polega proces cynkowania?


Na czym polega proces cynkowania? Na czym polega proces cynkowania? Na czym polega proces cynkowania?
Cynkowanie to jeden z najskuteczniejszych sposobów ochrony elementów metalowych przed korozją, który polega na pokryciu powierzchni przedmiotów stalowych cienką powłoką cynku. Zabieg ten wykonuje się nie tylko przed ochroną przed korozją, ale także przed korozją powodowaną działaniem ... więcej»

2021-10-22

Polerowanie - to proces obróbki wykańczającej


Polerowanie - to proces obróbki wykańczającejPolerowanie - to proces obróbki wykańczającejPolerowanie - to proces obróbki wykańczającej
Polerowanie to rodzaj obróbki wykańczającej, która służy do uzyskania żądanej gładkości oraz połysku powierzchni obrabianego przedmiotu. Najczęściej polerowaniu poddawane są takie materiały jak: metal, szkło, czy tworzywo sztuczne. Do czynności polerowania używa się miękkich (fic... więcej»

2021-10-14

Wysoka jakość połączeń spawanych


Wysoka jakość połączeń spawanychWysoka jakość połączeń spawanychWysoka jakość połączeń spawanych
Najczęściej stosowanym kryterium oceny jakości połączeń spawanych jest przede wszystkim wytrzymałość spoiny oraz materiału wokół niej. Głównymi czynnikami wpływającymi na jakość połączenia spawania to: metoda spawania łączone materiały ilość i koncentracja dostarczane... więcej»