+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2021-01-26

Zastosowanie lasera w przemyśle


Zastosowanie lasera w przemyśleZastosowanie lasera w przemyśleZastosowanie lasera w przemyśle
Laser to urządzenie emitujące promieniowanie elektromagnetyczne z zakresu podczerwieni, ultrafioletu, światła widzialnego, które wykorzystuje zjawisko emisji wymuszonej. Promieniowanie lasera jest spójne, zwykle spolaryzowane o postaci wiązki o bardzo małej rozbieżności. Obecnie to najbard... więcej»

2021-01-20

Korzyści ze spawania robotem


Korzyści ze spawania robotemKorzyści ze spawania robotemKorzyści ze spawania robotem
Spawanie to metoda polegająca na łączeniu materiałów przez ich nagrzanie i stopienie w miejscu łączenia z dodaniem lub bez dodania spoiwa. Najczęściej stosuje się do łączenia metali i tworzyw sztucznych. Spawanie może być przeprowadzane przez spawacza (człowieka) lub robota spawalnicz... więcej»

2021-01-12

Promocja naszej firmy w Biznesie Lubuskim


Promocja naszej firmy w Biznesie LubuskimPromocja naszej firmy w Biznesie LubuskimPromocja naszej firmy w Biznesie Lubuskim
Miło nam Państwa zaprosić do przeczytania w Biznesie Lubuskim artykułu poświęconemu naszej działalności w branży metalowej oraz współpracy z polską firmą Stal Impex Sp. z o.o. Obie nasze firmy prężnie działają na wielu rynkach zachodnich m.in. Niemcy, Francja, Dania. W 2020 roku pod... więcej»