+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2015-04-30

IV Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS już za nami


IV Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS już za namiIV Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS już za namiIV Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS już za nami
W dniach 23-24 kwietnia 2015 roku w Kielcach odbyła się czwarta już edycja Targów Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS. Zakres branżowy targów obejmuje fizjoterapię, ortopedię, pomoc w życiu codziennym oraz opiekę długoterminową. Nas najbardziej interesował tzw. Sal... więcej»

2015-04-15

Fanpage Bapro-Met na Facebooku


Fanpage Bapro-Met na FacebookuFanpage Bapro-Met na FacebookuFanpage Bapro-Met na Facebooku
Nie może nas zabraknąć w najpopularniejszym serwisie społecznościowym. Działa już nasz firmowy fanpage na Facebooku. Wiemy, że wiele osób na co dzień bardzo intensywnie korzysta z tego medium więc i my za jego pośrednictwem, na bieżąco publikować będziemy aktualne informacje o naszym... więcej»

2015-04-10

Profil Bapro-Met w serwisie Google+


Profil Bapro-Met w serwisie Google+Profil Bapro-Met w serwisie Google+Profil Bapro-Met w serwisie Google+
W ramach nowych działań marketingowych, o których pisaliśmy kilka dni temu, uruchomiliśmy nasz firmowy profil w serwisie społecznościowym Google+. Wielu Internautów ceni sobie ten serwis, więc również za jego pośrednictwem będziemy informować o tym co się u nas dzieje. Zachęcamy d... więcej»