+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2015-10-30

I jeszcze z naszego bloga


I jeszcze z naszego blogaI jeszcze z naszego blogaI jeszcze z naszego bloga
Również w październiku piszemy na naszym blogu o rodzajach ciecia metali i o polskim pionierze spawalnictwa Stanisławie Olszewskim, wynalazcy metody spawania łukowego. W innym artykule wyjaśniamy na czym polega malowanie proszkowe - jakie są jego główne zalety. Zapraszamy do lektury. ... więcej»

2015-10-29

Blog emetale.eu w październiku poleca


Blog emetale.eu  w październiku polecaBlog emetale.eu  w październiku polecaBlog emetale.eu  w październiku poleca
Przybywa informacji w naszym serwisie emetale.eu. Na naszym blogu piszemy zarówno o historii branży, jak i o jej najnowszych osiągnięciach. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. W październiku na naszym blogu o spawaniu przeczytacie Państwo artykuł o zrobotyzowanych stano... więcej»

2015-10-26

Podziękowanie Ministerstwa Gospodarki dla Bapro-Met Sp. z o.o.


Podziękowanie Ministerstwa Gospodarki dla Bapro-Met Sp. z o.o.Podziękowanie Ministerstwa Gospodarki dla Bapro-Met Sp. z o.o.Podziękowanie Ministerstwa Gospodarki dla Bapro-Met Sp. z o.o.
W tym roku obchodzimy 25 lecie naszej transformacji ustrojowej i gospodarczej. Nasza firma ma również swój skromny wkład w tę transformację. Z tej okazji pochwalić się chcemy dyplomem jaki otrzymaliśmy z Ministerstwa Gospodarki za "aktywne programowanie idei i ducha przedsiębiorczości w ... więcej»