+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2015-12-16

Zalety malowania proszkowego


Zalety malowania proszkowegoZalety malowania proszkowegoZalety malowania proszkowego
Nasz zakład poleca usługę malowania proszkowego. Malowanie proszkowe to nanoszenie na powierzchnię materiału farby w postaci proszku, przy pomocy metody natrysku elektrostatycznego lub elektrokinetycznego. Zalety malowania proszkowego to: efektywna metoda - w 100% pokrycie materiału gładk... więcej»

2015-12-11

XI Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa


XI Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa XI Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa XI Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa
W dniach 9-11 marca 2016 odbędą się XI Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa w Kielcach. Kieleckie Targi skupiają przedsiebiorstwa, inżynierów, specjalistów i miłośników branży spawalniczej. Podczas Targów odbędą się liczne prezentacje najnowszych rozwią... więcej»

2015-11-30

Jeszcze kilka słów co słychać na portalu!


Jeszcze kilka słów co słychać na portalu!Jeszcze kilka słów co słychać na portalu!Jeszcze kilka słów co słychać na portalu!
Na portalu emetale.eu przeczytamy także, jak mechatronika opanowała branżę spawalniczą. W artykule wyjaśniliśmy czym zajmuje się mechatronika i gdzie ją stosują. Dowiemy się również co to jest BIS oraz kiedy warto odwiedzić najbliższe targi cięcia, szlifowania i lutowania. Polecamy... więcej»