+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2016-06-30

Spawalnicze zagadnienia na portalu branżowym emetale.eu


Spawalnicze zagadnienia na portalu branżowym emetale.euSpawalnicze zagadnienia na portalu branżowym emetale.euSpawalnicze zagadnienia na portalu branżowym emetale.eu
W tym miesiącu zamieściliśmy tematy dotyczące obróbki ściernej i docierania oraz proces toczenia. Oba te procesy należą do obróbki skrawaniem. Nie zabraknie informacji o zbliżających się Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING 2016 w Sosnowcu. W dniach 18-20 października ... więcej»

2016-06-23

Na czym polega szlifowanie?


Na czym polega szlifowanie?Na czym polega szlifowanie?Na czym polega szlifowanie?
Szlifowanie to rodzaj obróbki wykończeniowej powierzchni materiału za pomocą odpowiedniego narzędzia ściernego. Efektem końcowym jest uzyskanie dużej dokładności wymiaru i kształtu oraz jak najmniejszej chrapowatości. Proces szlifowania wykonujemy na wałkach, płaszczyznach i otworach. ... więcej»

2016-06-09

Kabina śrutownicza w naszym zakładzie


Kabina śrutownicza w naszym zakładzieKabina śrutownicza w naszym zakładzieKabina śrutownicza w naszym zakładzie
Zadaniem kabiny śrutowniczej jest pneumatyczne oczyszczenie powierzchni metalowych metodą strumieniowo-ścierną. Kabiny śrutownicze są energooszczędne, przyjazne dla środowiska oraz zmniejszają zużycie śrutu i koszty pracy. Nasze usługi wykonywane przy pomocy kabiny śrutowniczej są ... więcej»