+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2016-09-30

Chrom i metalurgia to nowe zagadnienia na portalu tematycznym


Chrom i metalurgia to nowe zagadnienia na portalu tematycznymChrom i metalurgia to nowe zagadnienia na portalu tematycznymChrom i metalurgia to nowe zagadnienia na portalu tematycznym
Na naszym portalu emetale.eu zamieściliśmy kolejne zagadnienia związane z tematyką metali i stali. Pierwszym tematem jest chrom i jego szerokie zastosowanie w przemyśle. Metalurgia to drugie zagadnienie jakie pojawiło się na portalu. Metalurgia to nauka o metalach działająca w zakresie ... więcej»

2016-09-28

Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2016 w Sosnowcu


Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2016 w SosnowcuMiędzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2016 w SosnowcuMiędzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2016 w Sosnowcu
Przed nami najważniejsze targi w branży spawalniczej w naszym kraju. W dniach 18-20 października odbędzie się 5 edycja Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWelding 2016. Impreza, która przyciąga mnóstwo wystawców jak i zwiedzających. Jeśli ktoś poszukuje nowych technologii i urzą... więcej»

2016-09-14

Potencjał maszynowy naszego zakładu


Potencjał maszynowy naszego zakładuPotencjał maszynowy naszego zakładuPotencjał maszynowy naszego zakładu
Nasz zakład świadczy usługi spawalnicze najwyższej jakości dzięki pracy robota spawalniczego, którego precyzja wykonywania elementów metalowych jest nieoceniona. Również dzięki pracy robota spawalniczego mamy bardzo duże możliwości przerobienia znacznej ilości materiału. Ponadto n... więcej»