+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2016-10-31

Anodowanie i cynkowanie - to nowe tematy na naszym portalu


Anodowanie i cynkowanie - to nowe tematy na naszym portalu Anodowanie i cynkowanie - to nowe tematy na naszym portalu Anodowanie i cynkowanie - to nowe tematy na naszym portalu
Na naszym portalu emetale.eu wyjaśniamy ogólnie proces anodowania metalu oraz proces anodowania aluminium. Aluminium to bardzo ważny element spawania i codziennego użytkowania przez człowieka. Piszemy także o procesie cynkowania metalu. Wyjaśniamy dlaczego należy poddawać metale procesow... więcej»

2016-10-20

Stanisław Olszewski - pionier spawalnictwa


Stanisław Olszewski - pionier spawalnictwaStanisław Olszewski - pionier spawalnictwaStanisław Olszewski - pionier spawalnictwa
Stanisław Olszewski urodzony 6 stycznia 1852 w Warszawie, zmarł 15 lipca 1898 w Giessen, pionier spawalnictwa, wynalazca i filantrop. Współtwórca metody spawania łukowego oraz zgrzewania oporowego. Współtwórca, ponieważ w 1885 razem z rosyjskim inżynierem greckiego pochodzenia Nikoła... więcej»

2016-10-06

Usługi wiertarko-frezarką


Usługi wiertarko-frezarkąUsługi wiertarko-frezarkąUsługi wiertarko-frezarką
Maszyna CNC wiertarko-frezarka CNC firmy CMA model TRD 32 CNC 4500x600 przeznaczona jest do produkcji seryjnej dużych ilości takich samych elementów. Wiertarko-frezarka służy do wiercenia, gwintowania i frezowania. Posiada ruchomą głowicą w 3 osiach X,Y,Z a frezować można kształtownikach,... więcej»