+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2016-11-30

Rodzaje spoin, wady połączeń spawnych to nowe zagadnienia na naszym portalu branżowym


Rodzaje spoin, wady połączeń spawnych to nowe zagadnienia na naszym portalu branżowymRodzaje spoin, wady połączeń spawnych to nowe zagadnienia na naszym portalu branżowymRodzaje spoin, wady połączeń spawnych to nowe zagadnienia na naszym portalu branżowym
W tym miesiącu zajęliśmy się połączeniami spawnymi, jego wadami i metodami wykrywania tych wad. Pierwszym zagadnieniem jest określenie rodzajów spoin, a następnym jest temat nieniszczących metod badania połączeń spawanych. W tym artykule wymieniamy wszystkie nieniszczące metody stosowa... więcej»

2016-11-17

Zalety i wady cięcia laserem


Zalety i wady cięcia laseremZalety i wady cięcia laseremZalety i wady cięcia laserem
Metoda cięcia laserem to szybka i precyzyjna forma cięcia. Laserem można ciąć metal, tworzywa sztuczne, stal niestopową wysokostopową, drewno i aluminium. Cięcie laserem możemy zastosować także do cięcia niemetali takich jak: plexi, papier, szkło, tekstylia czy ceramikę. A jakie od... więcej»

2016-11-04

Zalety malowania proszkowego


Zalety malowania proszkowegoZalety malowania proszkowegoZalety malowania proszkowego
Proces malowania proszkowego przeprowadzany jest w specjalistycznych piecach służących do malowania proszkowego, gdzie w temperaturze 200 stopni następuje stopienie i utwardzenie powłoki. Do malowania proszkowego używa się farb epoksydowych, poliestrowych i poliestrowo-epoksydowych. Zalet... więcej»