+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2016-12-30

Nowe zagadnienia na portalu emetale.eu - polecamy!


Nowe zagadnienia na portalu emetale.eu - polecamy!Nowe zagadnienia na portalu emetale.eu - polecamy!Nowe zagadnienia na portalu emetale.eu - polecamy!
Portal emetale.eu zamieścił kolejne zagadnienia poświęcone obróbce metali. Pierwszym tematem jest kucie, czyli rodzaj obróbki plastycznej, stosowanej w każdym zakładzie spawalniczym. Drugie zagadnienie to obróbka cieplna metali. Wyjaśniamy na czym polega i wymieniamy jej rodzaje. Trzeci... więcej»

2016-12-18

Wesołych ŚwiąT Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!


Wesołych ŚwiąT Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!Wesołych ŚwiąT Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!Wesołych ŚwiąT Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkiego najlepszego, zdrowia, pogody ducha, rodzinnej atmosfery przy świątecznym stole oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w nadchodzącym Nowym Roku 2017 wszystkim naszym Klientom i Kontrahentom z kraju i zagranic... więcej»

2016-12-15

Na czym polega obróbka plastyczna?


Na czym polega obróbka plastyczna?Na czym polega obróbka plastyczna?Na czym polega obróbka plastyczna?
Obróbka plastyczna to rodzaj obrobki metali polegający na zmianie plastyczności metalu za pomocą odpowiedniego narzędzia. Metoda ma na celu zmianę kształtu i wymiarów obrabianego materiału oraz zmianę struktury, która powoduje zmianę właściwości mechanicznych produktu. Obróbkę plast... więcej»