+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2021-06-30

Usługi spawania robotem ważne dla branży medycznej


Usługi spawania robotem ważne dla branży medycznej Usługi spawania robotem ważne dla branży medycznej Usługi spawania robotem ważne dla branży medycznej
Spawanie zrobotyzowane, to spawanie przy pomocy robota spawalniczego. W naszym zakładzie usługi spawalnicze wykonujemy na robotach TA-1900WG3 i TA-1900WG4 z systemem TOWERS firmy Panasonic spawając elementy o wadze elementu spawanego do 500 kg i następujących gabarytach: długość do 2,5 ... więcej»

2021-06-23

Zalety i wady cięcia laserem w naszym zakładzie


Zalety i wady cięcia laserem w naszym zakładzieZalety i wady cięcia laserem w naszym zakładzieZalety i wady cięcia laserem w naszym zakładzie
Cięcie laserem to najbardziej wydajna metoda obróbki materiału. Cieszymy się, że właśnie tą metodę możemy zaoferować naszych kontrahentom z całego kraju i z zagranicy. Nasze usługi cięcia laserem wykonujemy na miejscu w naszym zakładzie w Błotnicy 1, gdzie mamy wgląd na cały proces... więcej»

2021-06-16

Na czym polega wykrawanie na prasach?


Na czym polega wykrawanie na prasach?Na czym polega wykrawanie na prasach?Na czym polega wykrawanie na prasach?
Wykrawanie na prasach to proces technologiczny polegający na wycięciu w materiale kształtu, który odzwierciedla wykrojnik. Najczęściej do wykrawania na prasach używa się blachy, która idealnie poddaje się naciskowi prasy, które standardowo mają siłę nacisku do 160 ton. Dzięki odpowied... więcej»