+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2018-01-10

Na czym polega gięcie?


Na czym polega gięcie?Na czym polega gięcie?Na czym polega gięcie?
Gięcie jest procesem technologicznym metalu polegającym na trwałej zmianie krzywizny materiału obrabianego. Jeśli w etapie końcowym otrzymamy przedmiot zakrzywiony to mamy doczynienia z procesem wyginania, a odmianą wyginania jest zwijanie. Natomiast gięcie materiału spowodowuje jego wypros... więcej»

2017-12-29

Czy spawarka to dobry prezent pod choinkę?


Czy spawarka to dobry prezent pod choinkę?Czy spawarka to dobry prezent pod choinkę?Czy spawarka to dobry prezent pod choinkę?
Na naszym blogu podpowiadamy czy spawarka to dobry prezent pod choinkę? Zależy. Jeśli ktoś z Panów chce dostać taki prezent, to dlaczego nie. My jedynie podpowiadamy dla kogo jaka spawarka. Spawarki można podzielić na spawarki dla amatorów i dla profesjonalistów. Zapraszamy do czytania. P... więcej»

2017-12-22

Nasze zrobotyzowane stanowisko spawalnicze


Nasze zrobotyzowane stanowisko spawalniczeNasze zrobotyzowane stanowisko spawalniczeNasze zrobotyzowane stanowisko spawalnicze
Nasz zakład stosuje nowoczesne metody spawania. Do tego służy nam najnowszej generacji robot spawalniczy Towers TA 1900 ze sterownikami G3 i G4 firmy Panasonic. Robot wykonuje czynności spawania i cięcia oraz inne procesy z maksymalnym dopuszczeniem obciążenia do 8 kg. A jak wygląda zrobo... więcej»