+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2021-07-30

Wiertarko-frezarka to wszechstronna maszyna


Wiertarko-frezarka to wszechstronna maszynaWiertarko-frezarka to wszechstronna maszynaWiertarko-frezarka to wszechstronna maszyna
Wiertarko-frezarka firmy CMA model TRD 32 CNC 4500x600 to maszyna służąca nam do wielu procesów takich jak: wiercenie frezowanie gwintowanie nawiercanie wygniatanie ukosowanie znakowanie wiercenie profili z szybkim przejściem wiercenie termiczne wiercenie głębokich otworów z ł... więcej»

2021-07-22

Do czego służy krawędziarka?


Do czego służy krawędziarka?Do czego służy krawędziarka?Do czego służy krawędziarka?
Krawędziarka to prasa krawędziowa służąca do gięcia arkuszy blachy. W naszym zakładzie posiadamy nową krawędziarkę XPERT 40/1030 firmy Bystronic. Nasza maszyna służy nam do gięcia małych (cienkich i grubych) części przy minimalnych kosztach, które są bardzo ważne zarówno dla nas,... więcej»

2021-07-14

Oferty pracy w naszym zakładzie


Oferty pracy w naszym zakładzieOferty pracy w naszym zakładzieOferty pracy w naszym zakładzie
W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na wybrane stanowiska pracy. Nasza firma w branży spawalniczej działa od 1997 r. i od początku swojego istnienia zajmuje się obróbką metalu, produkcją elementów metalowych, jak również usługami spawalniczymi oraz cięci... więcej»