+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2018-04-26

Na czym polega wykrawanie?


Na czym polega wykrawanie?Na czym polega wykrawanie?Na czym polega wykrawanie?
Wykrawanie polega na wycięciu w materiale, głównie blachy, kształtu jaki odzwierciedla wykrojnik na prasie. Wkrojniki zwane są stemplami i dzięki nim możemy otrzymywać dowolny kształt. Do wykrawania służy także matryca, którą należy dobrać odpowiednio do wykrawanego materiału. Inacz... więcej»

2018-04-23

Jak zachować bezpieczeństwo podczas spawania?


Jak zachować bezpieczeństwo podczas spawania?Jak zachować bezpieczeństwo podczas spawania?Jak zachować bezpieczeństwo podczas spawania?
Doświadczenie, wiedza, przygotowanie i ostrożność gwarantują każdemu spawaczowi bezpieczną pracę. Bowiem spawanie nie należy do prostych czynności. Ale każdy spawacz przestrzegając zasad BHP uchroni się przed uszczerbkiem na zdrowiu. W pierwszej kolejności musi zadbać o stosowną ... więcej»

2018-04-20

Malujemy profesjonalnie


Malujemy profesjonalnieMalujemy profesjonalnieMalujemy profesjonalnie
Malowanie proszkowe wymaga doświadczenia i nowoczesnego sprzętu. I oba te warunki spełniamy. Dzięki naszej nowoczesnej lakierni jesteśmy konkurencyjni terminowo jak i cenowo. Dlatego warto zainwestować w zakład z profesjonalnym podejściem do realizacji zadań. Nasze usługi malowania pro... więcej»