+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2018-07-30

Robot spawalniczy - spawacz doskonały


Robot spawalniczy - spawacz doskonały Robot spawalniczy - spawacz doskonały Robot spawalniczy - spawacz doskonały
Robota spawalniczego spokojnie można nazwać spawaczem doskonałym. Firmy nie zastanawiają się nad stworzeniem zrobotyzowanym stanowisk pracy, bo wiedzą, że taka inwestycja szybciutko zwróci się z nawiązką. Również nasza firma nie miała żadnych wątpliwości, że robot spawalniczy zwoln... więcej»

2018-07-25

Wentylacja na stanowiskach spawalniczych


Wentylacja na stanowiskach spawalniczychWentylacja na stanowiskach spawalniczychWentylacja na stanowiskach spawalniczych
Praca na stanowisku spawalniczym w okresie letnim to ciężki czas dla spawacza. Dosyć, że gorąco, to w trakcie spawania do powietrza dostają się gazy i dymy szkodliwe dla człowieka. Dlatego w takich przypadkach stosuje się różne rodzaje wentylacji. Wentylacja ma za zadanie usunąć toksyny... więcej»

2018-07-18

Zalety malowania proszkowego


Zalety malowania proszkowegoZalety malowania proszkowegoZalety malowania proszkowego
Malowanie (lakierowanie) proszkowe to najczęściej stosowana metoda nakładania farb na wcześniej oczyszczone powierzchnie malowanego detalu. Nasz zakład również stosuje tą metodę. Przygotowaliśmy się bardzo dobrze do tego, ponieważ stworzyliśmy profesjonalną lakiernię. W skład tej lak... więcej»