+48 95 763 92 35

PL | EN | DE

aktualności i wydarzenia


2021-11-28

Proces gięcia na prasie krawędziowej


Proces gięcia na prasie krawędziowejProces gięcia na prasie krawędziowejProces gięcia na prasie krawędziowej
Proces gięcia na prasie krawędziowej przeprowadzamy w naszym zakładzie w Błotnicy 1, woj. lubuskie. Nasza prasa krawędziowa DURMA AD-R 25100 o nacisku 100 ton doskonale radzi sobie z obróbką blachy, która jest bardzo wdzięcznym materiałem do pracy. Gięcie na prasie krawędziowej polega na... więcej»

2021-11-22

Polecamy pomiary z użyciem ramienia pomiarowego


Polecamy pomiary z użyciem ramienia pomiarowego Polecamy pomiary z użyciem ramienia pomiarowego Polecamy pomiary z użyciem ramienia pomiarowego
Pomiary ramieniem pomiarowym ROMER ABSOLUTE ARM RA-7325 firmy Hexagon należą do naszej priorytetowej oferty dla naszych klientów z kraju, jak i z zagranicy. Praca tak doskonałym pod każdym względem technicznym narzędziem pozwala nam na wydajne sprawdzanie parametrów na linii produkcyjnej i n... więcej»

2021-11-15

Profesjonalne wykrawanie blach na prasach


Profesjonalne wykrawanie blach na prasachProfesjonalne wykrawanie blach na prasachProfesjonalne wykrawanie blach na prasach
Wykrawanie na prasach to jedna z wielu metod obróbki metalu, który polecamy naszym kontrahentom z kraju, jak i z zagranicy. Nasze usługi wykrawania to profesjonalne usługi wykonywane na miejscu w naszym zakładzie w Błotnicy 1, woj. lubuskie. Wykrawanie to prosty proces technologiczny poleg... więcej»