+48 95 763 92 35

PL | EN | DE | FR
NADAJEMY KSZTAŁT STALI...

nowoczesne technologie

materiały najwyższej klasy

wykwalifikowana kadra

najwyższa jakość


usługi spawalnicze - produkcja elementów metalowych

Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu naszą firmę oraz przedstawić profil działalności. Jednym z naszych podstawowych założeń jest pełne zadowolenie klienta z wykonanej usługi.

siedziba firmyNowoczesne technologie i stosowanie materiałów najwyższej klasy oraz wykwalifikowana kadra gwarantują najwyższą jakość. Posiadana wiedza, zaplecze konstrukcyjne i park maszynowy umożliwiają nam realizację nawet bardzo skomplikowanych zadań - od projektu wyrobu do jego wieloseryjnej produkcji.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam elastycznie dopasować się do potrzeb i oczekiwań odbiorców, a wypróbowane metody zarządzania pozwalają na znaczne obniżenie kosztów administracji. Dzięki temu nasze wyroby stanowią dużą konkurencję cenową dla innych firm podobnego typu.


więcej

nasza oferta

Specjalizujemy się w usługach spawalniczych - produkcji elementów metalowych oraz usługach obróbki metalu ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji do łóżek rehabilitacyjnych i szpitalnych.

Zakres naszych usług obejmuje także, usługi spawalnicze - spawanie tig, mag, zgrzewanie ,gięcie rur i profili 2D i 3D, cięcie na przecinarkach taśmowych a w kooperacji również cięcie laserowe blach, rur i profili, lakierowanie proszkowe, powłoki galwaniczne.


usługi spawalniczeusługi spawalniczeusługi spawalnicze

usługi spawalnicze

Usługi spawalnicze z wykorzystaniem robotów spawalniczych TA-1900WG3 i TA-1900WG4 z systemem TOWERS.

gięcie rur i profiligięcie rur i profiligięcie rur i profili

gięcie rur i profili

Usługi gięcia rur i profili przy wykorzystaniu nowoczesnych giętarek, pozwalających na gięcie i formowanie różnych promieni w jednym cyklu gięcia na jednym detalu przestrzennym (3D).

wykrawanie na prasachwykrawanie na prasachwykrawanie na prasach

wykrawanie na prasach

Tłoczenie oraz wykrawanie na prasach mechanicznych i hydraulicznych do 160 t . Powtarzalność i dokładność wykonanych tłoczeń i wykrojów.


gięcie na prasie krawędziowejgięcie na prasie krawędziowejgięcie na prasie krawędziowej

gięcie na prasie krawędziowej

Usługi gięcia blachy wykonujemy na prasie krawędziowej DURMA AD-R 25100, o nacisku 100 t, do 2,5 m długości giętego elementu.

malowanie proszkowemalowanie proszkowemalowanie proszkowe

malowanie proszkowe

Nowoczesna lakiernia proszkowa - piec lakierniczy i kabina lakiernicza wyposażona w aplikator proszkowy OptiFlex 2.

usługi wiertarko-frazarkąusługi wiertarko-frazarkąusługi wiertarko-frazarką

usługi wiertarko-frazarką

Nowoczesna wiertarko-frezarka CNC firmy CMA model TRD 32 CNC 4500x600 przeznaczona do produkcji seryjnej dużej liczby identycznych elementów.

aktualności


Prasa krawędziowa na portaluPrasa krawędziowa na portaluPrasa krawędziowa na portalu

Prasa krawędziowa na portalu


Nasz portal emetale.eu opublikował temat związany z naszą usługą gięcia na prasach krawędziowych. Opisujemy pracę, funkcje prasy krawędziowej, rodzaje oraz jej parametry. Prasa krawędziowa to bardzo wygodna i f...
Profesjonalna obróbka metaluProfesjonalna obróbka metaluProfesjonalna obróbka metalu

Profesjonalna obróbka metalu


Profesjonalna obróbka metalu to priorytet naszego zakładu. Staramy się sprostać największym wyzwaniom i oczekiwaniom naszych klientów z kraju, jak i z zagranicy. Tworzymy zgrany zespół pracowników, który wykonu...
Usługi gięcia na prasie krawędziowejUsługi gięcia na prasie krawędziowejUsługi gięcia na prasie krawędziowej

Usługi gięcia na prasie krawędziowej


Nasz zakład oferuje Państwu usługi gięcia na prasie krawędziowej DURMA AD-R 25100. Prasa o nacisku 100 ton pracuje do 2,5 m długości giętego elementu. Zalety gięcia na prasie krawędziowej to: powtarzal...